No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Siyah Kapılar

Profilo BD3056BFLN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Siyah Kapılar

Marka: Profilo

BD3056BFLN

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

25%İndirim

İndirim

11 903 TL

8 927 TL

10 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

BD3056BFLN

BD3056BFLN A++kombi tipi 559 litre siyah cam kapılara sahip estetik duruşuyla göz kamaştıran Profilo marka buzdolabıdır.

Soğutucu bölümü 417 litre dondurucu bölümü 142 litre olan BD3056BFLN Profilo buzdolabı modern tasarımıyla mutfakların vazgeçilmezi olmuştur. Mutfaklarınız için değişim yapmak istiyorsanız BD3056BFLN Profilo buzdolabı siyahın asilliği ile evinizin havasını değiştirecek bir üründür.

BD3056BFLN buzdolabının soğutucu bölümü üç adet yüksekliği ayarlanabilir, dört adet emniyetli dayanıklı cam raftan oluşmaktadır. BD3056BFLN buzdolabı led aydınlatması ile buzdolabınızın içi ışıl ışıldır. BD3056BFLN Profilo buzdolabı meyve ve sebzeleri iki kat daha uzun süre taze tutarken et ve balık türü yiyeceklerinizi iki kat daha uzun süre taze tutabilmektedir.

BD3056BFLN Profilo buzdolabının dondurucu bölümü iki adet şeffaf dondurucu çekmecesi ile günlük 18 kilogram besin dondurma özelliğine sahip olmakla birlikte elektrik kesintisi yaşanması halinde 24 saate kadar besinlerinizi muhafaza eder.

BD3056BFLN özellikleri arasında; tatil modu, çocuk kilidi, yarım yük için ekonomi tuşu, Airfresh koku filtresi, Multi Flow fan sistemi yer alır.

BD3056BFLN fiyat açısından bütçenizi yormazken A++ olması sebebiyle %40 daha az elektrik tüketimi sağlar.Dolayısıyla elektrik sarfiyatı açısından oldukça tasarruf sağlar.

 
Nakliye Ve Montaj

Profilo dayanıklı ev aletleri geniş kapsamlı bayi ve servis ağı sayesinde ülkenin her yerine kolayca ulaşarak beyaz eşyalarınızın nakliye ve montajını gerçekleştirir. Profilo Buzdolabı modelleri arasından tarzınıza, kullanım alanınıza uygun hangisinin tercih ederseniz; lojistik firmamız ürünü evinizin içine kadar getirir. Ürün teslimatı esnasında paket açıldığında hasarlı ürün gelmiş ise, teslim almadan ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürün teslimatı esnasında paketi açtırmanız; garanti hakkınızı asla kaybettirmez. Ürünü kapalı şekilde teslim almanız durumunda açtığınızda karşılaşabileceğiniz herhangi bir hasar oluşmuş ise firmamız sorumlu değildir.

ÜRÜN TESLİMATINDAN SONRA;

Lojistik firmamızdan hasarsız şekilde ürünü teslim aldıktan sonra Müşteri hizmetleri numaramız 444 7 766 arayarak sitemizin adını söylediğiniz taktir de sizin talebiniz doğrultusunda uygun gününüze montaj kaydı oluşturulur. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz en kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Profilo BD3056BFLN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Siyah Kapılar

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

4 299 TL 4 566 TL -267 TL

2 241 TL 3 201 TL -30%

En Son Baktığınız Ürünler

Menü