No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Kombi İnox

Profilo BD3086IFAN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Kombi İnox

Marka: Profilo

BD3086IFAN

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

25%İndirim

İndirim

10 761 TL

8 071 TL

Bu ürün tedarikçi firmadan temin edilecektir. Teslim tarihi için lütfen hizli siparis bölümünden iletisime geçiniz.

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Profilo BD3086IFAN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Kombi İnox

Profilo  BD3086IFAN A++ 619 litre kombi tipi buzdolabı modelidir. 679 litre hacminin; 479 litresini soğutucu kısmı oluştururken,140litresini soğutucu kısmı oluşturmaktadır.BD3086IFAN Profilo marka buzdolabı inox görünümü sayesinde şık duruşuyla mutfaklarınızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Hacmi çok geniş olan bu devasa BD3086IFAN buzdolabı özellikleri bakımından 479 litre soğutucu bölümüyle piyasanın en geniş ürünüdür.Led aydınlatma sayesinde içi ışıl ışıl olan soğutucu bölümünde dört raf bulunurken bunlardan üç tanesi yer değiştirilebilme özelliğine sahiptir.Ayrıca iki adet kapaklı rafı vardır.Bu extra soğutma bölümü sayesinde yiyeceklerinizin ömrü iki kat daha uzun olacaktır.Üstelik hızlı soğutma özelliği yaz aylarında sizler için inanılmaz kolaylık sağlayacaktır.

Profilo dayanıklı ev aletleri müşteri yorumları arasında kolay temizlenebilir özelliği, tatil modu ve çocuk kilidi özelliğiyle ilk sırada yer almaktadır.BD3086IFAN fiyat açısından bir çok bütçeye hitap etmektedir.

 
Nakliye Ve Montaj

Profilo dayanıklı ev aletleri geniş kapsamlı bayi ve servis ağı sayesinde ülkenin her yerine kolayca ulaşarak beyaz eşyalarınızın nakliye ve montajını gerçekleştirir. Profilo Buzdolabı modelleri arasından tarzınıza, kullanım alanınıza uygun hangisinin tercih ederseniz; lojistik firmamız ürünü evinizin içine kadar getirir. Ürün teslimatı esnasında paket açıldığında hasarlı ürün gelmiş ise, teslim almadan ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürün teslimatı esnasında paketi açtırmanız; garanti hakkınızı asla kaybettirmez. Ürünü kapalı şekilde teslim almanız durumunda açtığınızda karşılaşabileceğiniz herhangi bir hasar oluşmuş ise firmamız sorumlu değildir.

ÜRÜN TESLİMATINDAN SONRA;

Lojistik firmamızdan hasarsız şekilde ürünü teslim aldıktan sonra Müşteri hizmetleri numaramız 444 7 766 arayarak sitemizin adını söylediğiniz taktir de sizin talebiniz doğrultusunda uygun gününüze montaj kaydı oluşturulur. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz en kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Profilo BD3086IFAN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Kombi İnox

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

4 299 TL 4 566 TL -267 TL

2 241 TL 3 201 TL -30%

En Son Baktığınız Ürünler

Menü