Beyazeşya Blog

Profilo Derin Dondurucu

Profilo Derin Dondurucu modelleri sandık tipi ve çekmeceli modelleri ile sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Profilo Derin Dondurucu modelleri arasından hangisi tercihiniz olursa olsun kullanım kolaylığı ve enerji sarfiyatı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Profilo Derin Dondurucu modelleri ile mevsimsel tüm besinlerinizi tazeliğini kaybetmeden saklayabilirsiniz.
Devamı...

Profilo Kurutma Makinelesi

Profilo kurutma makinesi; A++  enerji sınıfına aittir. Profilo kurutma makinesi enerji sarfiyatı açısından fark edilir derecede tasarrufludur. Profilo kurutma makineleri ile evlerinizde çamaşır dağınıklığına son verin.
Devamı...

Profilo Ankastre Ocak

Profilo ankastre ocak sektöründe sağlamlık konusunda kendini ispat etmiş bir markadır. Profilo ankastre ocak yandan kontrollü, otomatik ateşleme özelliği ile mutfaklarınıza şıklıklar getiriyor. Profilo ankastre ocak modelleri cam ve metal tüm çeşitleriyle sitemizde sizlerle…
Devamı...

Profilo Ankastre Bulaşık Makinesi

Bir dünya markası olan Profilo ankastre ürün yelpazesi içerisinde ankastre bulaşık makinesi modellerinde de tüketici dostu olmaya devam etmektedir. Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri; yarı ankastre bulaşık makinesi ve tam ankastre bulaşık makinesi olmak üzere iki grupta toplanır.
Devamı...

Profilo Davlumbaz

Profilo davlumbazlar renk ve model çeşitliliği ile her kesimden insanın bütçesine, tarzına uygundur. Profilo davlumbaz modelleri 3 adet hız kademesi ve bulaşık makinesinde yıkanılabilen yağ filtreleri ile oldukça kullanışlıdır.
Devamı...

Profilo Ankastre Fırın

Profilo ankastre fırın modelleri 4 ile 8 pişirme programı arasında değişiklik gösterir. Profilo ankastre fırın modelleri A enerji sınıfı olması ile enerji sarfiyatını minimum derecelere çekerek bütçenize katkıda bulunur.
Devamı...

Profilo Aspiratör

Profilo aspiratör modelleri gri, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Profilo aspiratör modelleri hava çıkışlı çalışabilmesinin yanı sıra hava dolaşımlı yani karbon filtreli kullanıma uygundur. 
Devamı...

Profilo ocak

Profilo ocak modelleri yandan kontrollü, otomatik ateşleme özelliğine sahip birçok modeli ile sitemizde sizlere sunulmuştur. Profilo ocak modelleri cam ve metal tasarımları ile mutfağınıza şıklık getiriyor. Profilo ocak modelleri kolay temizlenebilir özelliği ile mutfakta işinizi oldukça kolaylaştırıyor.
Devamı...

Profilo Fırın

Profilo beyazeşya dünyasında en eski markalardan biridir. Dayanıklı ev aletleri sloganı ile her kesimden insanın hafızasında yer etmiş Profilo markası fırın dünyasında da kendini ispatlamış en kullanışlı ve en şık modelleri tasarlamış bir dünya markasıdır.
Devamı...

Profilo çamaşır makinesi

Profilo bir dünya markasıdır. Markanın sloganı herkesin hafızasında yer etmiş ‘’dayanıklı ev aletleri’’ denildiğinde herkesin aklına gelen Profilo’dur. Profilo çamaşır makinesi dünyasında yenilileriyle tüketicilerinin ilk tercihleri haline gelmiştir.
Devamı...