PROFİLO KURUTMA MAKİNESİ

Profilo kurutma makinesi; A++  enerji sınıfına aittir. Profilo kurutma makinesi enerji sarfiyatı açısından fark edilir derecede tasarrufludur. Profilo kurutma makineleri ile evlerinizde çamaşır dağınıklığına son verin.

Profilo kurutma makinesi dokunmatik dijital ekrana sahip olmakla birlikte tasarım olarak oldukça şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca Profilo kurutma makinesi tamamen sessiz çalışır. Bu özelliği ile Profilo kurutma makinesi yorum yapan pek çok tüketicimiz tarafından beğenilmiştir. Profilo kurutma makinesinde; filtre temizleme göstergesi, su tankı dolu göstergesi, kalan süre dolu göstergesi ve çocuk kilidi gibi özellikleri mevcuttur. Profilo kurutma makinesi aynı zamanda buruşma önleme fonksiyonuna sahiptir.  Dolayısıyla Profilo kurutma makinesi ile ütü yaparken zaman kaybı yaşamazken enerji sarfiyatı açısından da tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca Profilo kurutma makinelerinde bulunan çocuk kilidi fonksiyonu ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Profilo kurutma makineleri süreli kurutma ve süreli havalandırma özelliği mevcut olup kullanım açısından oldukça kullanışlıdır.  Profilo kurutma makineleri kullanım sırasında çamaşırlarınıza zarar vermez aşındırmaz. Profilo kurutma makinelerinde bulunan nem ve zaman sensörü sayesinde hayatınız kolaylaşıyor.

Profilo kurutma makinesi fiyat açısından da sınıfının en ekonomik ürünüdür. Profilo kurutma makineleri kolay temizlenen filtresi sayesinde oldukça kullanışlıdır. Sitemizde yer alan Profilo kurutma makinelerini kolayca inceleyebilir, karşılaştırabilir ve ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.