Set Üstü Ocaklar

Set Üstü Ocaklar

9 adet ürün var.
1 - 9 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 9 ürün bulunmaktadır


OCAKLAR VE SET ÜSTÜ OCAKLAR

Günlük hayatımızda hayatımızı kolaylaştıran bir diğer eşya ise ocaklardır. Çok eski zamanlara dayanan ocaklar hayatımızı çok kolaylaştırdı. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine dahil olan Profilo, ülkemizin dört bir yanındaki binlerce satış noktası ile pek çok kullanıcıya ulaşmayı başarıyor...

OCAKLAR VE SET ÜSTÜ OCAKLAR

Günlük hayatımızda hayatımızı kolaylaştıran bir diğer eşya ise ocaklardır. Çok eski zamanlara dayanan ocaklar hayatımızı çok kolaylaştırdı. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine dahil olan Profilo, ülkemizin dört bir yanındaki binlerce satış noktası ile pek çok kullanıcıya ulaşmayı başarıyor.bu sayade hem güvenilir bir marka olmayı ve sonsuz bir hizmet vermektedir.

Ocakların bir çok modelleri bulunmaktadır profilo ocaklar ve profilo set üstü ocaklar Yüksek kalite malzeme ve işçilik, tekli çelik ızgara ocaklar ay zamanda tüm çeklik ızgarada bulunmaktadır emaye ve döküm olarak bir çok çeşidi bulunan Çelik ocak ızgarası, yüksek stabilite ve sağlamlık yaratarak kullanım kolaylığı sunar. Eşsiz beyaz temper camlı tasarım . 8 mm kalınlığında daki camlar sayesinde patlama gibi bir olay duyulmamıştır ve yaşanmamıştır.

Kılıç düğme, kullanım kolaylığı ile modern tasarımı birleştiren ve hem ön tarafta arka tarafta çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. Kılıç düğme, modern, şık bir görünüm ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. 4 gözü gazlı ocaklar 1 kuvvetli, 2 normal, 1 ekonomik ocak gözü bulunmaktadır Sol ön: Güçlü ocak gözü 3 kW' a kadar (gaz türüne bağlı) Sol arka: Normal ocak gözü 1.7 kW'a kadar (gaz türüne bağlı) Sağ arka: Normal ocak gözü 1.7 kW'a kadar (gaz türüne bağlı) Sağ ön: ekonomik ocak gözü 1 kW'a kadar (gaz türüne bağlı) olmaktadır. Düğmeden otomatik ateşleme sistemi Gaz emniyeti sayesinde yemekler taşmasında gazı otomatik olarak keser . Bağlantı tablosu 1 m Fişi beraberinde Fabrika çıkışı doğalgazlı (20 mbar) yada gazlı dönüşümü olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için hem gaz emniyeti bulunmakta hem de bir çok özelliğe sahip olan profilo ocaklar sizler için sitemizde bulunmaktadır peki ya fiyatları nelerdir? Sorusuna gelecek olursak sizler için cazip bir fikir edinmeniz için buradayız.

Daha az
Daha fazla