Çamaşır Makineleri

Çamaşır Makineleri

10 adet ürün var.
1 - 10 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır


Çamaşır makineleri ve Kurutmalar

Eskilere  gitmemiz gerekiyorsa eğer çamaşır makineleri  en güzel icatlardan  bir tanesi biz bayanlar için bulunan  en güzel özelliklerden bir tanesidir  1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.grubu bünyesine dahil olan Profilo, ülkemizin dört bir yanındaki binlerce satış noktası ile pek çok kullanıcıya u...

Çamaşır makineleri ve Kurutmalar

Eskilere  gitmemiz gerekiyorsa eğer çamaşır makineleri  en güzel icatlardan  bir tanesi biz bayanlar için bulunan  en güzel özelliklerden bir tanesidir  1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.grubu bünyesine dahil olan Profilo, ülkemizin dört bir yanındaki binlerce satış noktası ile pek çok kullanıcıya ulaşmayı başarıyor. Uzun ömürlü küçük ev aletleri ve beyaz eşyaları ile ön plana çıkan marka çamaşır makinelerinde ön planda tutulmaktadır

Gündelik hayatı kolaylaştıran Profilo  çamaşır makineleri , yüksek performansı ile ön plana çıkıyor. Yeni nesil çamaşır makinesi; çelik görünümlü mıknatıslı kapağı, kendi kendini temizleyebilen deterjan çekmecesi ve program durumunu gösteren büyük LED paneli ile oldukça konforlu bir kullanım sunuyor.

Özel yıkama fonksiyonları ve ileri düzey teknolojileri ile günlük hayata kolaylık katan model, birbirinden farklı tür kumaşlara sahip çamaşırlar için geliştirdiği özel yıkama programı seçenekleri ile yıkama işlemini en iyi şekilde tamamlıyor. Çamaşırların yıkama işlemi esnasında hasar görmeden yıkamasına  olanak sağlayan ücretsiz 10 yıl garantili uzun ömürlü motoru ile yüksek performansı uzun yıllar koruma altına alıyor .

Yenilikçi Teknolojiler ile Başarılı Sonuçlar alan profilo siz değerli müşterilerimiz için gayret  etmektedir. En çok dikkat etmemiz gereken bir özelikte enerji sınıfıdır Profilo çamaşır makinesi, en yüksek verimlilik  sağlayan  A+++  enerji  sınıfına  göre %30 daha fazla enerjiden tasarruf edilmesini mümkün kılıyor. En Çok  dikkat etmemiz gereken 2. Özelikte  Profilo çamaşır  makineleri fiyatları sizler profilo marka ürünlerde  istediğiniz fiyata ürün bulabilirsiniz. Üstün Performans Sağlayan Özellikleri ; Yıkama Kapasitesi , Enerji Sınıfı ,Yıllık Enerji Tüketimi (kWh), Maksimum Devir Hızı,  Ürün Boyutları.

Profilo  çamaşır makinesi, üst düzey performansa imza atan gelişmiş teknik özellikleri ve özel yıkama fonksiyonları ile ön plana çıkıyor. Uzun ömürlü bir kullanıma imkan veren Silent Plus teknolojisine sahip motor sayesinde cihaz, sessiz  çamaşır makinesi ve verimli yıkama gerçekleşmesi.

Programlar Özel Programlar: durulama, koyu renkliler, gömlek/bluz, spor giysileri, mix, boşaltma / sıkma, HijyenEkstra, süper kısa 15'/30', yorgan, perde, yünlüler, hassas / ipek  bu şekilde sıralanmaktır. 

Profilo  çamaşır makinesi, gelişmiş  teknik özellikleri, farklı  yıkama programı seçenekleri, yeni nesil yıkama teknolojileri ve ergonomik  tasarım detayları ile gündelik hayata konfor katmayı  başarıyor. Farklı dokulara sahip çamaşırlar için gelişmiş program seçenekleri sunan model, hassas parçalar için dahi başarılı yıkama sonuçlara ulaşılmasına  yardımcı oluyor.

 Yeni nesil teknolojiler ile donatılan gündelik hayatı kolaylaştıran çamaşır makineleri iyi var. Çamaşır makinesinde yer alan Ekstra Ekle teknolojisi, yıkama programını başlattıktan sonra unutulan çamaşırları makineye eklemeye imkan tanıyor. Eko Plus özelliğine sahip olan model, %50 oranına kadar enerji tasarrufu sağlarken son derece hijyenik sonuçlar sunuyor Seçili programın çalışma süresini %65'e kadar azaltan Jet Plus fonksiyonu, zamandan tasarruf edilmesine yardımcı oluyor.

Güvenli ve Konforlu Kullanım sağlayan çamaşır makineleri  Suyu etkili şekilde yöneten Active Water teknolojisi, makineye eklenen çamaşır miktarı ve türü için gerekli olan su alımını yaparak sudan tasarruf edilmesini de kolay hale getiriyor.Demek istediklerimiz şunlar ki siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni yapmak için buradayız sitemizde cazip fiyatlarla sizinle.

Çamaşır makinesi her evin olmazsa olmazıdır. Çamaşır makinesi alırken herkes tabiki önce ekonomisini düşünür. Çamaşır makinesi fiyatları günümüz şartlarında biraz yüksektir.  www.beyazesyapazari.com sitemizde sizler için çamaşır makinesi kampanya kapsamına girdi  ve sitemizin yeni olmasından dolayı çamaşır makinesi fiyatları indirilebildiği kadar indirildi. Evet doğru çamaşır makinesi en ucuz bizde. Çamaşır makinesi alırken değerlendirmeye  alınacak en önemli unsur çamaşır makinesi fiyatları tabiki bunun için bunun için çamaşır makinesi kampanya içine girdi sitemizi ziyaret edin çamaşır makinesi fiyatları en ucuz nerde öğrenin. Çamaşır makinesi alırken önemli olan unsurlar tabiki var. Bunlara deyinecek olursak çamaşır makinesi 9 kg ve çamaşır makinesi 10 kg ve çamaşır makinesi beyaz, çamaşır makinesi inox, dijital çamaşır makinesi, analog çamaşır makinesi, motor durdurma teknolojili çamaşır makinesi, yorgan yıkamalı çamaşır makinesi, en az elektrik tüketen çamaşır makinesi, çamaşır makinesi motoru 10 yıl garanti durumu. Profilo çamaşır makinesi için farklı özelliklerdir.

www.beyazesyapazari.com sitemizde çamaşır makinesi fiyatları en ucuz şekilde sunulmuştur. Çamaşır makinesi fiyatları sitemizin yeniliğinden dolayı çamaşır makinesi kampanya sı dahilinde geliş fiyatınadır. Çamaşır makinesi en ucuz olsun diyor başkalarına da çamaşır makinesi tavsiye etmek istiyorsanız profilo çamaşır makinesi için adres biziz.

 

Daha az
Daha fazla