Buzdolapları

Buzdolapları

33 adet ürün var.
1 - 24 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 33 ürün bulunmaktadır


BUZDOLABI 

Bir evin olmazsa olmazıdır buzdolabı.  İcadından bu yana her zaman popüler beyaz eşya ve mutfak eşyaları arasında yer alan buzdolabı; yemeklerinizi korumak ve saklamak, içeceklerinizi serin serin içmenizi sağlamak için hep yanınızda. Modern buzdolapları derin dondurucu ve sebilin yanı sıra "Nesnelerin İnterneti" gibi birçok özelliği ...

BUZDOLABI 

Bir evin olmazsa olmazıdır buzdolabı.  İcadından bu yana her zaman popüler beyaz eşya ve mutfak eşyaları arasında yer alan buzdolabı; yemeklerinizi korumak ve saklamak, içeceklerinizi serin serin içmenizi sağlamak için hep yanınızda. Modern buzdolapları derin dondurucu ve sebilin yanı sıra "Nesnelerin İnterneti" gibi birçok özelliği de beraberinde getirebiliyor .  

Peki  Buzdolabı  alırken  nelere dikat etmemiz gerekiyor  ? renk mi ? marka mı ?  fiyatlarına mı ? bence bütün bu saymış olduğum her şeye önem vermemiz gerekiyor buzdolapları ne kadar büyük olursa bizim için o kadar iyidir çünkü bizler her zaman her şey royal olmasını isteriz yeni her şey kusursuz ve harika olmasını siz değerli müşterilerimiz için Estetik dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Buzdolabları  kullanıcıların huzuruna farklı renklerle  seçeneği ile sunulur.  özenle belirlenmiş renk seçeneği ile estetik bir görünüme sahip olurken, bu özelliği  sizler tarafından da memnuniyetle karşılanır. profilo göze hoş gelen dış tasarımının yanı sıra kullanıcı dostu kasa ölçüleri ile de beğenilir.  model, kullanışlı ebatları vasıtası ile sahiplerine işlevsel ve konforlu bir buzdolabı deneyimi sunar.

Zengin donanımları ve gösterdiği performans ile profilo  Buzdolabı, ev hanımlarının mutfaktaki en iyi yardımcılarından biridir. Buzdolabı modeli, tüm bu özelliklerinin yanı sıra kaliteli iç ve dış malzeme yapısı ile de beğenilir. Üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanılan modelin içeriğindeki raflar, sağlam olduğu gibi kolay temizlenebilme özelliği ile de donatılmıştır.

Buzdolabı, gövdesi içinde özel bir ısı alanı yaratan ve sıcaklığı belli bir düzeyde tutan, temelde elektrikle çalışan bir cihazdır. Düşük sıcaklık yiyecek ve içeceklerdeki bakteri oluşumunu yavaşlatır ve bozulmaların büyük ölçüde önüne geçer. Buzdolabının optimum sıcaklığı 3 ile 5 derece arasındadır. Bundan daha düşük sıcaklıkta çalışan bağımsız cihaz ise derin dondurucu olarak karşımıza çıkar. Standart buzdolaplarının birçoğunun en üstteki bir iki katı gömme derin dondurucuya ayrılır, burada daha uzun süre dayanması istenen buzlu ve dondurulmuş gıdalar rahatlıkla saklanabilir Ve buda biz hanımların işini daha kolaylaştırır .

Bunlar birbirleriyle belli şekillerde etkileşime geçerek buzdolabı içerisinde bulunan ürünleri soğutur. Buzdolabı çeşitleri ise baktığınız zaman temel olarak ikiye ayrılır: Ticari buzdolapları ve ev buzdolapları. Ticari buzdolapları daha çok restoran ve cafe tarzı işletmelerde kullanılır ve hacimsel olarak daha geniştir. Ev buzdolapları ise bireysel kullanım içindir, bununla birlikte genel olarak kompresörlü olurlar. Ev tipi buzdolapları kayda değer ölçüde ses çıkarır ama ses düzeyi markadan markaya değişiklik gösterebilir. 

Buzdolabı modelleri ise yine markalara göre değişebilir. Günümüzdeki buzdolaplarının geneli paslanmaz çelikten imal edilir ve beyaz renklidir. Ama dekoratif yönü de bulunan, yeşil, turuncu, kırmızı gibi canlı renklere sahip buzdolapları da bulmanız mümkün. No frost buzdolabı olarak geçen modeller buzdolabının arkasında karlanma ve buzlanmayı engeler low frost buzdolapları ise karlanma ve buzlama yapabilir ama bu kötü bir olay değildir çünkü low frost buzdolapları elektirik kesintisinde 24 saat içindeki ürünü korur bu olaydan memnun kalabilirsiniz .

Büro tipibuzdolabı modelleri ev tipi dolaplara oranla daha küçük hacimli ve kompakt olur; ofis, dükkan ya da çalışma odası gibi dar alanlar için oldukça uygundur . Buzdolabı seçimi yaparken dikkate almanız gereken birden fazla faktör vardır. Bunlardan birincisi ve en önemlisi mutfağınızda buzdolabı için ayrılmış alandır. Çoğu modern mimari yapıda mutfaklarda hali hazırda buzdolapları için ayrılmış bir tezgah bölmesi bulunmakta ve bu tezgah bölgesi genellikle standart olarak tek kapılı buzdolabıdır. ankastre buzdolabı modelleri evlerde çok şık durmaktadır . Başka bir deyişle buzdolabı satınalmadan önce mutfağınızdaki boş alanı kontrol etmenizde fayda var. Doğru ölçü ve hesaplamaların ardından buzdolabı seçiminde dikkate almanız gereken diğer bir faktör de ailenizin yeme alışkanlıkları. Eğer ağırlıklı olarak taze sebze, meyve ve bakliyat ile besleniyorsanız bu tür gıdayı uzun süre taze tutacak geniş bir sebzelik haznesine sahip olan bir buzdolabına ihtiyacınız olacaktır. 1-2 kişilik ailelerde çoğunlukla 200-250 litrelik net hacimleriyle tek kapılı buzdolabı iş görürken çocuklu ve kalabalık ailelerde 400 litre ve üzeri geniş hacim seçenekleriyle çift kapılı buzdolapları çok daha kullanışlı bir hal alıyor.

Tabii ki elektrik faturanız da buzdolabı seçiminde göz ardı edilmemesi gereken bir diğer unsur. Tipik bir buzdolabı evdeki elektriğin yaklaşık yüzde 14'ünü harcıyor. Standart buzdolaplarına kıyasla daha yüksek bir bütçe gerektiren A++ ya da A+++ enerji sınıflı bir buzdolabı, uzun vadede elektrik faturanızı yüzde 20'ye kadar azaltır ve kendi kendini amorti eder. Yani siz değerli müşterilerimiz için elimizden geldiği  kadar  çok yardımcı olmak için buradayız.

Her evin olmazsa olmazsa olmaz eşyası buzdolabı dır. Buzdolabı hem ürün saklanması hemde gıdaların korunması için önemlidir. Buzdolabı alırken önemli olan bir çok etken vardır.  Buzdolabı fiyatları, buzdolabı ölçüleri, buzdolabı modelleri, buzdolabı motoru ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Hele buzdolabı kampanya zamanındaysa daha da iyidir. Buzdolabı alırken www.beyazesyapazari.com sitemizdeki buzdolabı fiyatları nı incelemenizi ve buzdolabı kampanya zamanlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Profilo buzdolabı modelleri her zaman kaliteyi yansıtır bundan şüphe duymayın. Ayrıca profilo buzdolablarının sizlere sizlere sunduğu bir artı da buzdolabı motoru için verdiği 10 yıllık garantidir. Bunların ardından buzdolabı fiyatlar yüksek diye düşünmeyin her zaman buzdolabı kampanya günleri vardır. Buzdolabı fiyatları bir gün değil hergün uygundur. Buzdolabı alırken tabiki evin şeklide önemlidir buzdolabı ölçüleri evinizdeki yere uygun olmalıdır.  

Buzdolabı fiyatları günümüzde normallere göre yüksektir buzdolabı kampanya kapsamında buzdolabı fiyatları profilo için her zaman buzdolabı en ucuz bizde dedik ve www.beyazesyapazari.com sitemizde maliyet fiyatına buzdolabı, en uygun buzdolabı, profilo buzdolabı en ucuz dedik ve sizlere yeni açtığımız sitemizde buzdolabı modelleri için kaçırılmayacak buzdolabı kampanya ları sunduk.

 Buzdolabı modelleri, no- frost buzdolabı, XL buzdolabı modeli, inox buzdolabı, beyaz buzdolabı, çelik buzdolabı, buzmatikli buzdolabı, tatil modlu buzdolapları, en az elektrik tüketen buzdolabı, air fresh buzdolabı, bir çok özellik profilo buzdolabı ürünlerimiz içerisinde isteğe ve talebe göre sunulmuştur. Kaliteyi ve güveni sizlere sunabilmek için kurmuş olduğumuz www.beyazesyapazari.com sitemizde buzdolabı en ucuz ve buzdolabı kampanya kapsamı her zaman devam eden buzdolabı modelleri profilo ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır.

Daha az
Daha fazla