No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz Kapılar

Profilo BD3056WFLN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz Kapılar

Marka: Profilo

BD3056WFLN

Yeni ürün

İndirim

İndirim

11 903 TL

9 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Profilo BD3056WFLN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz Kapılar

BD3056WFLN A++ 559 litre kombi tipi Profilo marka buzdolabıdır. Zarif dizaynı gözlerden kaçmayan BD3056WFLN Profilo buzdolabı beyaz cam çift kapılı olmasın yanı sıra led aydınlatması ile devasa bir şıklık sunuyor.

BD3056WFLN soğutucu bölümü 417 litre kapasitesi ile sizlere oldukça geniş bir alan sunmaktadır. BD3056WFLN buzdolabının soğutucu kısmında üç adet ayarlanabilir toplam dört adet raf sistemi bulunurken meyve ve sebzelerinizi Hydroplus çekmecesi, özel sürgü sistemi sayesinde hava ile teması engelleyerek iki kat daha uzun süre taze kalmalarını sağlar.

BD3056WFLN buzdolabının dondurucu bölümü; iki adet şeffaf dondurucu çekmecesi ile kulanım rahatlığı sağlarken günlük dondurma kapasitesi 18 kilogramdır.Elektrik arızası yaşanması halinde dondurulmuş besinleri 24 saat koruyabilme özelliğine sahiptir.

BD3056WFLN fiyat bakımından birçok bütçeye hitap ederken %40 elektrik tasarruflu olması ile de bütçenize oldukça katkıda bulunmaktadır.

BD3056WFLN özellikleri tatil modu, çocuk kilidi, yarım yük için ekonomi tuşu, Airfresh koku filtresi yer alır.

 
Nakliye Ve Montaj

Profilo dayanıklı ev aletleri geniş kapsamlı bayi ve servis ağı sayesinde ülkenin her yerine kolayca ulaşarak beyaz eşyalarınızın nakliye ve montajını gerçekleştirir. Profilo Buzdolabı modelleri arasından tarzınıza, kullanım alanınıza uygun hangisinin tercih ederseniz; lojistik firmamız ürünü evinizin içine kadar getirir. Ürün teslimatı esnasında paket açıldığında hasarlı ürün gelmiş ise, teslim almadan ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürün teslimatı esnasında paketi açtırmanız; garanti hakkınızı asla kaybettirmez. Ürünü kapalı şekilde teslim almanız durumunda açtığınızda karşılaşabileceğiniz herhangi bir hasar oluşmuş ise firmamız sorumlu değildir.

ÜRÜN TESLİMATINDAN SONRA;

Lojistik firmamızdan hasarsız şekilde ürünü teslim aldıktan sonra Müşteri hizmetleri numaramız 444 7 766 arayarak sitemizin adını söylediğiniz taktir de sizin talebiniz doğrultusunda uygun gününüze montaj kaydı oluşturulur. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz en kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Profilo BD3056WFLN No-Frost, Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz Kapılar

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

4 299 TL 4 566 TL -267 TL

2 241 TL 3 201 TL -30%

En Son Baktığınız Ürünler

Menü