ProfiloCGA252XVTR Çamaşır Makinesi 10 kg 1200 dev./dak., silver

Profilo CGA2520XTR Çamaşır Makinesi 10 kg 1200 dev./dak., silver

Marka: Profilo

CGA2520XTR

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

25%İndirim

İndirim

21 000 TL

15 750 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

CGA2520XTR

CGA2520XTR A enerji sınıfı 10 kg 1200 devir Profilo marka çamaşır makinesi modelidir. CGA2520XTR 10 kg kapasitesiyle geniş ailelere hitap ediyor. CGA2520XTR leke uzmanı çamaşır makinesi en inatçı lekeleri bile çamaşırınıza zarar vermeden çıkartırken yeni nesil suda bekletme özelliği ile sizlere kolaylıklar sunuyor. CGA2520XTR Profilo çamaşır makinesinin ısı ve devir ayarı sizin isteğinizle değiştirilebilir.

CGA2520XTR çamaşır makinesi leke uzmanı opsiyonu ile 4 çeşit farklı lekeyi kolaylıkla çıkartırken çamaşırlarınıza asla zarar vermez. CGA2520XTR çamaşır makinesi özellikleri arasında yer alan köpük tanıma, köpük ikaz, kolay ütüleme, çocuk kilidi, yük sensörü, dengesiz yük kontrolü, yük önerisi, yorgan yıkama ve kısa sürede yıkama imkanı hayatınızda kolaylıklar sağlıyor. CGA2520XTR çamaşır makinesi SlentPlus 10 yıl garantili motoru sahip olmakla birlikte daha sessiz çalışırken makinenizin kullanım ömrünü uzatır. Ayrıca CGA2520XTR çamaşır makinesi Aqura Save özelliği ile enerji ve su sarfiyatı konusunda tasarruf etmenize yardımcı olur. Profilo CGA2520XTR çamaşır makinesi tambur temizleme özelliği ile makinenizin ömrünü bir kat daha uzatıyor.

CGA2520XTR fiyat olarak her bütçeye uygun ekonomik tutarlarına sahiptir. CGA2520XTR çamaşır makinesinde bulunan titreşim önleyici yan duvarları makinenizin daha sessiz çalışmasını sağlar. CGA2520XTR yorum yapan tüketicilerimiz bu özelliği oldukça sevmiştir. CGA2520XTR çamaşır makinesini sitemizde inceleyebilir, karşılaştırabilir ve cazip ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

 
Nakliye Ve Montaj

Profilo dayanıklı ev aletleri geniş kapsamlı bayi ve servis ağı sayesinde ülkenin her yerine kolayca ulaşarak beyaz eşyalarınızın nakliye ve montajını gerçekleştirir. Profilo Çamaşır Makinesi modelleri arasından tarzınıza, kullanım alanınıza uygun hangisinin tercih ederseniz; lojistik firmamız ürünü evinizin içine kadar getirir. Ürün teslimatı esnasında paket açıldığında hasarlı ürün gelmiş ise, teslim almadan ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürün teslimatı esnasında paketi açtırmanız; garanti hakkınızı asla kaybettirmez. Ürünü kapalı şekilde teslim almanız durumunda açtığınızda karşılaşabileceğiniz herhangi bir hasar oluşmuş ise firmamız sorumlu değildir.

ÜRÜN TESLİMATINDAN SONRA;

Lojistik firmamızdan hasarsız şekilde ürünü teslim aldıktan sonra Müşteri hizmetleri numaramız 444 7 766 arayarak sitemizin adını söylediğiniz taktir de sizin talebiniz doğrultusunda uygun gününüze montaj kaydı oluşturulur. Bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimiz en kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Profilo CGA2520XTR Çamaşır Makinesi 10 kg 1200 dev./dak., silver

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

En Son Baktığınız Ürünler

Menü